Ielts Urbanisation Essay American Involvement Vietnam War Essay Soal Essay Bahasa Inggris Kelas 8 Kurikulum 2013 Art Museum Report Essay For College One Child Policy Pros And Cons Essay Ideas

Hakkımda

Ben Yasir Baba. Gazeteciyim. Bu blogu kurumsal bir yapı  altında gazetecilik yapamadığım süre boyunca mesleki tutkumu gidermek için oluşturdum. 

Bugüne gelene kadar sırasıyla Akpınar Anadolu Öğretmen Lisesi, Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü (öğrenci affı ile dönüş yaptım), İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümünü ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Medya ve iletişim Bilimleri yüksek lisans programında (devam ediyor) eğitim aldım.

Ayrıca, Kanal A İstanbul Bürosu Haber Merkezinde stajyer muhabir, Haberler.com’da Yerel Haberler Departmanında stajyer editör, Samsunhaber.com’da saha muhabiri, Haber55 TV ve Show Haber Karadeniz Bölge Temsilciliğinde kameraman-muhabir ve Haber Gazetesi ve Haber Hayat Dergisinde muhabirlik, ayrıca Haber Hayat Dergisi’nde vekil editörlük görevlerinde bulundum. Son olarak Samsun’da yayın PM Dergi’nin kurulum aşamasında editör olarak görev aldım.

 

office locations

Mountjoy Street, Phibsborough Dublin 7 Dublin/Irlanda

Kılıçdede Mah. Ülkem Sok.
Borkonut İş Merkezi B Blok No: 51 İlkadım/Samsun